flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

у Жовтневому районному суді м. Харкова

 

  1. Ця інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України
    від 15 січня 2020 р. № 4)  «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації у Жовтневому районному суді м. Харкова.

         Особа зобов’язана відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, у разі якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок.

  1. Розрахунок витрат на копіювання та друк документів покладається на працівника апарату суду, який надаватиме відповідь на запит.

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів вираховується з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на дату направлення запитувачу інформації повідомлення про розмір фактичних витрат.

  1. У випадку, коли запитувана інформація міститься в документах обсягом більш як 10 сторінок, працівник апарату суду, який надаватиме відповідь на запит, не пізніше п’яти робочих днів (а у випадку продовження строку розгляду запиту – не пізніше 20 робочих днів) з дня надходження до Жотвневого районного суду м. Харкова запиту на інформацію повідомляє про це заявника із зазначенням розміру фактичних витрат і банківських реквізитів Жовтневого районного суду м. Харкова та порядку сплати цих витрат.
  2. Надіслання копій документів за запитом здійснюється після підтвердження оплати фактичних витрат шляхом надіслання (надання) до Жовтневого районного суду м. Харкова оригіналу розрахункового документу.

 

  1. Розміри фактичних витрат:

Послуга, що надається

Граничні норми витрат

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

не більше ніж 0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

не більше ніж 0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

 

Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування

 

від 0,3 до 0,5 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

 

не більше ніж 0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за сканування однієї сторінки

 

         Примітка: розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання або друку документів..