flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обвинувальний акт щодо Голови адміністрації Новобаварського району м.Харкова повернуто до прокуратури

02 липня 2019, 15:42

       Нагадаємо, що 09.01.2019 до Жовтневого районного суду м. Харкова з Прокуратури Харківської області надійшов обвинувальний акт стосовно голови адміністрації Новобаварського району міста Харкова Цибульник Т.А. Остання обвинувачувалась у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації). Справа № 639/160/2019 перебуває в провадженні судді Макарова В. О.

       Відповідно до документа, голова адміністрації є суб’єктом декларування та повинна щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави, за минулий рік, вносячи зміни щодо свого майнового стану, у разі їх наявності. Цибульник Т. А., знаючи, що їй та членам її родини належать на праві власності ювелірні вироби, вилучені під час обшуку 29.03.2018 за місцем її проживання, вартість яких перевищує 100 прожиткових мінімумів, не внесла відомості про останні загальною вартістю (відповідно до висновку експерта) 613 942,01 грн. в декларації.
       02.07.2019 обвинувальний акт щодо голови адміністрації зповернуто прокурору Харківської області, у зв’язку з невідповідністю його вимогам кримінально-процесуального кодексу України, а саме неповнотою сформульованого обвинувачення, що виявилась у невідображенні часу вчинення кримінального правопорушення – умисного подання Цибульник Т.А. недостовірних відомостей, а також місця такого подання .
       Вищевказаний акт повернуто для усунення виявлених недоліків протягом 1 місяця з дня його отримання.
       Ухвала не набрала законної сили, триває строк на апеляційне оскарження.