flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відкладено розгляд кримінальній справі щодо харків’янина, який обвинувачується у розбещенні малолітньої дитини

06 листопада 2019, 17:03

    Нагадаємо, що суд розглядає кримінальну справу №639/3154/18 відносно харків’янина 1990 року народження, який перебуваючи вітчимом малолітньої дитини 2005 року народження, згідно обвинувального акту, систематично здійснював розбещення дівчини у вигляді фізичної та інтелектуальної розпусти, вів з нею цинічні розмови на сексуальні теми. Застосовуючи погрози фізичного насильства із використанням наявного пістолета, неодноразово примушував дівчину задовольняти свою статеву пристрасть неприроднім способом.
     Також, погрожуючи ножем, заклеївши рот скотчем та зв’язавши руки пластиковими хомутами, вчинив зґвалтування похилого віку матері своєї співмешканки, 1946 року народження. Та після намагання її доньки (співмешканки обвинуваченого) визволити матір на надати їй необхідну допомогу, також зв’язав руки та ноги жінки, позбавивши тим самим обох жінок можливості вільно пересуватися та обирати місце свого знаходження.
     Крім того, жорстоко позбавив життя двох кішок, що також мешкали в оселі. Зазначена кримінальна справа перебуває в провадженні судової колегії під головуванням судді Васильєвої Н.М. (судді Труханович В.В., Кісь Д.П.). Справа слухається у закритому судовому засіданні. Судом досліджено речові докази, вирішено питання щодо всіх клопотань підсудного (щодо допиту експертів, щодо виклику та допиту працівників поліції та інш). Здійснено допит свідка - працівника патрульної поліції та допит свідка сторони захисту. До суду викликано ще трьох патрульних поліцейських для надання відповідних свідчень.
    06.11.2019 судове засідання у вищевказаній справі не відбулось, у зв’язку із перебуванням судді у нарадчій кімнаті по іншій справі № 639/9656/14-к. Наступне судове засідання призначено на 19.11.19 на 11-00 год.