flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Дізнавались про новини у кадровому діловодстві та антикорупційному законодавстві

12 лютого 2020, 09:56

     Суд, як і будь-який інший державний орган, неможливий без людей, які в ньому працюють. Кожна людина різна, але загальний досвід та обізнаність у сфері судової системи об’єднують коло працівників для здійснення спільної мети. Робота з персоналом - це одна з вагомих складових в системі управління та налагодженої роботи державного органу в цілому, особливо в умовах постійних змін та нестабільності зовнішнього середовища.
   Саме з метою підготовки спеціалістів з питань персоналу місцевих та апеляційних судів, Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України з 03 лютого 2020 року до 07 лютого 2020 року проводилась спеціальна програма підготовки вищевказаних спеціалістів.
    Серед запрошених гостей та викладачів: - головний редактор видання «Держслужбовець» Мацокін А.П., заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління держпраці у Харківській області Капуста С.В., офіцер відділу військового обліку та бронювання Харківського обласного військового комісаріату Скулінець Д.В., начальниу відділу по роботі з персоналом Другого апеляційного адміністративного суду Іноземцева К.О. та інші.
    Обговорювали такі теми, як: основні вимоги закону «Про державну службу», порядок прийому, переведення з посади державних службовців, умови проходження служби в судах (зміни, які відбулись). Звернули особливу увагу на антикорупційне законодавство, начисленні зміни які в ньому відбулись, та проблеми, які виникають під час його застосування. Зазначеній темі був присвячений окремий семінар. Попрактикувались також у діловому мовленні, психології та інш. Дуже численним за кількістю присутніх виявився зазначений захід. Отримали корисний досвід та придбали нові знайомства.
       Від Жовтневого районного суду міста Харкова у навчанні взяла участь керівник апарату суду Гришина Н.В.
       Працівником отримано відповідний сертифікат.