flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суддею взято участь у семінарі на тему: «Запобігання та протидія корупції»

17 лютого 2020, 17:05

     У зв’язку зі змінами редакції Закону України від 14.10.2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон), з 01 січня 2020 року набули чинності численні зміни, зокрема пов’язані із щорічним декларуванням фінансових та матеріальних відомостей особами, уповноваженими на виконання функцій держави, стосовно себе та членів сім’ї.
    Не для кого не є секретом, що питання антикорупційних заходів та електронне декларування є дуже важливою тематикою для багатьох працюючих у нашій країні. І представники судової системи – не є виключенням!
  Так, саме з метою підвищення кваліфікації суддів місцевих судів стосовно окремих аспектів антикорупційного законодавства, Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України 14 лютого 2020 року було проведено періодичне навчання на тему: «Запобігання та протидія корупції. Конфлікт інтересів. Фінансовий контроль».
      Серед запрошених гостей та викладачів: старший оперуповноважений 6 відділу Управління стратегічних розслідувань у Харківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, капітан поліції Байрачний В.І., головний редактор видання «Держслужбовець» Мацокін А.П., суддя Дзержинського районного судуд м.Харкова Штих Т.В.
     Обговорювали такі теми, як: зміни та нововведення в антикорупційному законодавстві, повноваження та сфера діяльності антикорупційних органів України, виявлення корупційних правопорушень органами Національної поліції України, документування та судовий розгляд, конфлікт інтересів, особливості електронного декларування, практичні рекомендації заповнення декларацій із прикладами та інші.
         Від Жовтневого районного суду міста Харкова у навчанні взяла участь суддя – спікер Васильєва Наталія Миколаївна.
         Суддею отримано відповідний сертифікат.