flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Про організацію роботи Жовтневого районного суду м. Харкова на час карантину

16 березня 2020, 11:13

                                 

НАКАЗ

 

16.03.2020                                                                                                                      06-02/47

 

Про організацію роботи Жовтневого районного суду

м. Харкова на час карантину

 

З метою запобігання виникненню та поширенню гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, беручи до уваги Постанову Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,

 

 НАКАЗУЮ:

 

 1. На період з 16 березня до 03 квітня 2020 року включно встановити особливий режим роботи Жовтневого районного суду м. Харкова, згідно якого:

 

 • Припинити проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;
 • Скоротити прийомні години канцелярій суду та архіву для видачі копій судових рішень та ознайомлення матеріалів судових справ, а саме здіснювати кожної середи з 09:00 до 12:00 год.
 • Заборонити допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань, кашлем;
 • Ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи здійснювати в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопії матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві. Заяви про ознайомлення надсилати через електронну адресу суду.

 

 1. Рекомендувати суддям:
  • Зменшити кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня;
  • При можливості здійснювати судовий розгляд справ в порядку письмового провадження.

 

 1. Рекомендувати громадянам та іншим особам:
  • Всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу суду, поштою, факсом;
  • Не відвідувати судові засідання, якщо не є учасником судових засідань;
  • Рекомендувати учасникам судових засідань подати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами;
  • Утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання (слабість, кашель, задуха, утруднення дихання...).
 2. Суддям та працівникам апарату суду при найменших ознаках захворювання вжити заходів щодо самоізоляції, повідомити про свій стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та керівництво суду телефоном, емейлом.
 3. Встановити контроль за належним прибиранням приміщення суду, підтриманням правил санітарії та гігієни в приміщенні, здійснювати щоденне провітрювання та прибирання дезінфікуючими розчинами.
 4. Головному спеціалісту Жовтневого районного суду м. Харкова Д’якову В.О. розмістити текст даного наказу на офіційному веб-сайті суду, консультанту суду Лапко О.В. текст даного наказу розмістити на інформаційних стендах у приміщенні суду.
 5. Наказ довести до відома суддів та працівників суду.

 

 

 

Голова

Жовтневого районного суду

м. Харкова

                                                                                     Д.В. Чижиченко

 

 Звертаємось з проханням поставитись з порозумінням до даного питання.